Кошик
533 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Какао Бум
+38 (067) 477-51-31
+38 (073) 477-51-31
+38 (050) 294-42-16

Горіхи

Горіхи - дуже корисний та калорійний продукт. Вони займають важливе місце в нашому раціоні, бо містять багате джерело рослинних білків, масел, вітамінів, мікроелементів та інших необхідних організму речовин. По харчовим цінностям - не поступаються м'ясу.

Горіхи активно використовуються в приготуванні різноманітних кулінарних страв. Кондитерські вироби та десерти, при додаванні в них горіхів виглядають гармонійно, привабливо та апетитно. Додають неповторного смаку.

Крім того, горіхи та їх шкаралупу використовують в медицині та косметології.

На сьогоднішній день налічується багато різновидів - як правило, кулінари озвучують наступні: мигдаль, фундук, кеш’ю, арахіс, бразильський горіх, каштан, кедрові горішки, кокос, макадамія, мускатний горіх, фісташки, ліщина та інші.

Регулярне вживання в їжу різних видів приносить користь всьому організму. Покращується  робота центральної нервової системи, активізується діяльність головного мозку, стимулюються розумові процеси, покращується пам'ять та увага.

Якщо щодня з'їдати кілька горішків, то це буде являтися відмінною профілактикою від інфаркту. Вітамін Е, який міститься в усіх горіхах, захищає судини від накопичення холестеринових бляшок.

Крім того, горіхи чудово живлять організм енергією, приносячи відчуття ситості.

1 2 ... 5